Sabit Yazıcılar

Masaüstü Yazıcılar

Datamax termal masaüstü yazıcılar kompakt, ekonomik ve kullanıcı dostudur. Dar çalışma alanlrında güvenilir baskı kalitesini sağlamak için tasarlanmışlardır. datamax Masaüstü yazıcılar endüstrinin her alanında rahatça kullanılabilen ve kullanıcılarına geniş kapsamlı çözümler sunan gelişmiş cihazlardır.
 

Endüstriyel Barkod Yazıcılar

.Datamax kullanıcıların her ihtiyacına yönelik çok sayıda endüstriyel barkod yazıcı modeline sahiptir. günde 4000 az etiket basma işlemlerineden 7/24 baskı yapma işlemlerine kadar hepsi için gereken yüksek performansı veren Datamax endüstriyel yazıcılar verimliliği her zaman arttırır.
 

Uygulayıcılara Özel Yazıcı Altyapısı

Datamax yazıcı motorları otomatik etiketlemeye ihtiyaç duyan işletmler için özel olarak üretilmiş, gelişmiş cihazlardır. A-Class yazıcı motorları kolaylıkla baskı uygulamalarına entegre edilebilirler.
 

RFID Yazıcılar

Datamax'ın gelişmiş barkod yazıcıları işletmlere üretken çözümler sunmak için RFID özelliği ile donatılmışlardır.
 

Bilet Yazıcıları

Datamax bilet yazıcılar endüstriyel koşullara dayanabilecek sağlam yapıda üretilmiş güvenilir cihazlardır. Bilet yazıcılar 3 farklı form seçeneği ile kullanıcılarına sunulur; tezgah üstü, tezgah altı ve kompakt formdaki bilet yazıcı çeşitleri ile çok yönlü ve esnek işlemler yapabilmek sağlam yapıdan ödün verilmeden sağlanmıştır.
 

Forklift Yazıcılar

Geniş alanlarda mobil baskı işlemlerini en iyi hale gtirmek için üretilmiş olan Datamax forklift yazıcılar gelişmiş baskı hızları ve sağlam yapıları ile verimliliği hep en üst seviyede tutar.
 

Yazıcı Yazılımları

Datamax yazıcılar güvenilir performans ve sağlamlığın yanında kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak yenilikçi ve üretken yazılımlara da sahiplerdir.